خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتپلاستیک زباله به کارخانه نفت

پودر پیرولیز پیوسته پلاستیک به کارخانه نفت 10 تن تا 500 تن ظرفیت روزانه

کیفیت خوب پلاستیک زباله برای ماشین دیزل برای فروش
کیفیت خوب پلاستیک زباله برای ماشین دیزل برای فروش
چت IM آنلاین در حال حاضر

پودر پیرولیز پیوسته پلاستیک به کارخانه نفت 10 تن تا 500 تن ظرفیت روزانه

چین پودر پیرولیز پیوسته پلاستیک به کارخانه نفت 10 تن تا 500 تن ظرفیت روزانه تامین کننده

تصویر بزرگ :  پودر پیرولیز پیوسته پلاستیک به کارخانه نفت 10 تن تا 500 تن ظرفیت روزانه

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: oursun
گواهی: GS CE SGS
شماره مدل: os-200t

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 20T
زمان تحویل: 90 روز
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
واژه هاي كليدي: سوخت دیزل از ضایعات پلاستیکی مدل: os-200t
ظرفیت روزانه: 10 تن تا 500 تن نسبت روغن:: بین 50٪ تا 90٪
تایپ کنید: فرآیند پلاستیک زباله تابع: کارخانه پیرولیز پیوسته

پودر پیرولیز پیوسته پلاستیک به کارخانه نفت 10 تن تا 500 تن ظرفیت روزانه

مشخصات

مواد خام اصلی: PP، PE و PS.

قدرت مورد نیاز: حدود 280KWH / Ton

ظرفیت روزانه برای پردازش پلاستیک زباله: بین 10 تن تا 500 تن

نسبت روغن: بین 50٪ تا 90٪ با توجه به مواد خام متفاوت

چگونگی آلودگی پلاستیک به محیط اطراف را به طور ایمن و کامل از بین ببرید، زباله را به گنج تبدیل کنید و از آن به طور موثر استفاده کنید. علاوه بر این، آلودگی ثانویه تولید نخواهد کرد و می تواند بازده اقتصادی سودآور بیشتری را از کنترل آلودگی محیطی به دست آورد. مزایای واقعی اجتماعی و اقتصادی اهدافی است که شرکت بهرهبرداری منابع انهویی آئوشنگ دنبال کرده است. از طریق بیش از ده سال تلاش و محاکمه های متعدد توسط محققان ما، نهایتا مشکلات مختلفی را در روند تولید سوخت زباله از پلاستیک های زباله حل کردیم.

در عین حال، ما سرمایه گذاری تجهیزات مشابه در خارج از کشور، فضای بزرگ طبقه، ساختار پیچیده، کار دست و پا گیر، هزینه تولید بالا، نیازهای سخت مواد خام، مصرف انرژی بالا، راندمان حرارتی کم، ذخیره کربن ضخیم در کتری، و روغن سنگین. بر اساس فقدان مزایای اقتصادی و نقص های دیگر، پس از تحقیقات متعدد و بررسی تعداد زیادی از مواد داخلی و خارجی همراه با ویژگی های ساختاری تولید ماشین آلات و تجهیزات شیمیایی چین، بر اساس آزمایش های متعدد، با موفقیت توسعه یک کم هزینه برای تبلیغ در کشورهای مختلف. مدل ابزار دارای مزایای استفاده از ساختار ساده، مساحت کوچک اشغال شده، مصرف انرژی کم، هزینه تولید کم، سرمایه گذاری کوچک، منبع گسترده مواد اولیه، بازده سریع سرمایه گذاری، و نفت با کیفیت بالا، و "زباله های زیست محیطی صرفه جویی در انرژی" تجهیزات ترک خوردگی اتمسفری پلاستیک ". تجهیزات به طور کامل با استفاده از گاز قابل اشتعال تولید شده توسط خود برای گرما، اجتناب از مقدار زیادی از هزینه های مصرف برق تجهیزات گرمایش الکتریکی، و به طور کامل استفاده از استفاده جامع از منابع.

عملکرد و ویژگی های پلاستیکی زیست محیطی و صرفه جویی در انرژی برای تولید کوره فشار جوی سوخت تجهیزات:

عملکرد تجهیزات این است که از پلاستیک های زائد حذف شده در ضایعات استفاده شود تا به صورت کاتالیزوری در رآکتور فشار جرم شکسته شود تا زنجیره های پلیمرهای آلی را در پلاستیک های زباله قطع کند و آنها را به هیدروکربن های کم مولکولی تبدیل کند.

گاز غیر انعطاف پذیر قابل اشتعال زیر C5 تولید شده در فرآیند تولید تجهیزات توسط دستگاه بازیابی گاز بازیافت می شود و توسط خط لوله برای احتراق سوخت برای گرم کردن دستگاه تنظیم می شود و از این طریق آلودگی ثانویه گاز به محیط زیست.

ویژگی:

 • این گاز توسط گاز قابل اشتعال تولید شده در طی فرآیند ترک خوردن (حدود 60 کیلوگرم گاز در تن مواد خام) گرم می شود. هر تن مواد خام موجب صرفه جویی بیش از 500 درجه انرژی الکتریکی می شود که آلودگی ناشی از انتشار مستقیم گاز را کاهش می دهد و مزیت اقتصادی را افزایش می دهد (مزیت اقتصادی هر تن مواد اولیه بیش از 400 یوان است).
 • عملیات اتمسفر، نظارت بر کامپیوتر، حفاظت چندگانه و امنیت خوب.
 • ترک خوردگی کاتالیستی کامل است. این می تواند اجزای آلی را در پلاستیک های زباله کاملا خرد کرده و دارای عملکرد بالای روغن (مقدار مواد زائد پلاستیک شده در روز روزانه بیش از 2 تن یا روزانه بیش از یک تن است).
 • عملکرد خوب محیط زیست. برای جلوگیری از آلودگی آب، مواد خام لازم نیست تمیز شوند. گاز تولید شده برای گرم کردن تجهیزات خود، که صرفه جویی در انرژی و محیط زیست دوستانه است. بقایای پودر زغال سنگ است که می تواند به عنوان یک ماده خام صنعت صنعت کربن فروخته شود یا به طور مستقیم در احتراق ذغال سنگ فروخته شود.
 • درجه بالایی از اتوماسیون. تجهیزات به طور کامل کامپیوتر کنترل می شود، ساده به کار می رود و نیاز به کارکنان کمتری دارد. یک بار تغییر 30 تن تجهیزات در روز، فقط 4 تا 6 نفر نیاز دارند.
 • نوع فشار ثابت نوع تخلیه سرباره حرارت بالا (ثبت اختراع شرکت ما) برای حل خطر ایمنی ناشی از نشت شارژر استفاده می شود.
 • سیلندر شکاف (ثبت اختراع شرکت ما) و محیط مخصوص هدایت حرارتی مشکل چسبندگی در فرایند گرمایش پلاستیک و سرعت گرمای آهسته را حل می کند.
 • دستگاه عرضه کننده تنظیم کننده گاز (ثبت اختراع شرکت ما) مشکل را حل می کند که جریان گرما ناشی از ناپایداری فرایند ترک خوردگی ناپایدار است و دما را نمی توان کنترل کرد.
 • کاتالیست ترک خوردگی ویژه (تکنولوژی انحصاری شرکت ما) و روند ترک خوردگی پلاستیک (ثبت اختراع شرکت ما) استفاده می شود. ترکیبی از ترک خوردگی کاتالیزوری فاز مایع و ترک خوردگی کاتالیزوری فاز از مزایای ترک خوردگی کاتالیزوری مایع و کیفیت پایین نفت جلوگیری می کند و از معایب مصرف حرارت بالا و مصرف انرژی بالا برای ترک خوردگی کاتالیزوری گاز جلوگیری می کند.
 • استفاده از روغن موم آنلاین چندین تکنیک ترک خوردگی کاتالیزوری برای حل مشکل نفت روغن موم.

فن آوری و روند جریان پلاستیک های زیست محیطی و صرفه جویی در انرژی برای تولید کوره های فشار روغن جوشکاری تجهیزات نفتی به طور مستقل توسط شرکت ما مورد تحقیق و توسعه قرار گرفته است. این 4 اختراع اختراع ملی و 29 مدل کاربردی را به دست آورده است و بسیاری از فن آوری های جدید در حال توسعه هستند.

پلاستیک های زیست محیطی و صرفه جویی در انرژی صرفه جویی در سطوح داخلی و بین المللی توسط تکنولوژی سوخت تولید ترک خوردگی فشار، به ویژه در سطح پیشرو داخلی و بین المللی از نظر صرفه جویی در انرژی تولید می شود. تجهیزات موجود برای پردازش 10 تن پلاستیک زباله و هر ظرفیت پردازش برای مشتریان در دسترس است.

خدمات پس از فروش:

 • تجهیزات ارائه شده توسط شرکت ما یک پروژه کلید در دست است و دوره تضمین کیفیت بدن اصلی دو سال است (به جز نقض روش های عملیاتی و آسیب انسان)
 • تجهیزات ارائه شده توسط شرکت ما برای زندگی تعمیر شده است.
 • تجهیزات ارائه شده توسط شرکت ما از خدمات ارتقاء خدمات پرداخت شده برای کل زندگی بهره می برد (مشتری داوطلبانه)
 • قبل از سفارش تجهیزات شرکت ما، لطفا با دقت کار در تحقیقات بازار پلاستیک های زباله محلی انجام دهید. فقط تامین قابل اعتماد مواد اولیه می تواند بازده سرمایه شما را تضمین کند.
 • مناطق تولید و ذخیره سازی تجهیزات اصلی مناطق آتش سوزی هستند و آتش بازی به شدت ممنوع است. لطفا از مناطق مسکونی دور بمانید.

اطلاعات تماس
Anhui Oursun Resource Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Eileen Lee

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
پلاستیک زباله به ماشین روغن

پلاستیک با کارآیی بالایی در ماشین روغن، کارخانه پیرولیز پلاستیک زباله مداوم

PP / PE / PS مواد اولیه مواد زائد پلاستیک به روغن ماشین حفاظت از محیط زیست

پاره پاره پاره شده به سوخت تبدیل کارخانه GS CE SGS گواهینامه

پلاستیک زباله به ماشین سوخت

PP PE PS پلاستیک به دستگاه سوخت، پلاستیک زباله به کارخانه روغن با مانیتور کامپیوتر

پلاستیک کاملا اتوماتیک برای ماشین های سوختی 280KWH / Ton Power OS-66T

پانل حرفه ای ایمن زباله به ماشین سوخت 2 سال گارانتی صفر آلوده

پلاستیک زباله به کارخانه نفت

مقیاس کوچک ضایعات پلاستیک به کارخانه روغن / Pyrolysis تایر بازیافت کارخانه سازگار با محیط زیست

پودر پیرولیز پیوسته پلاستیک به کارخانه نفت 10 تن تا 500 تن ظرفیت روزانه

پلاستیک به طور پیوسته پلاستیک به تبدیل ماشین سوخت، کارخانه پیلوری زباله

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت پلاستیک زباله به ماشین روغن تامین کننده. © 2018 - 2020 wasteplastictooilmachine.com. All Rights Reserved.